Jak o sebe pečovat po čtyřicítce? 7 tipů, pro omlazení pleti a navrácení krásy

Když se váš věk přehoupne z dvojciferného čísla začínajícího trojkou na číslo, které má na začátku čtyřku, pravděpodobně na sobě začnete pozorovat první známky stárnutí. Po čtyřicítce jsou vrásky výraznější a viditelné nejen při smíchu, pleť začíná ochabovat a tělo už není v takové formě, jako bylo ve dvaceti. Co s tím? Můžete se smutně dívat do zrcadla nebo o sebe začít pečovat. Základem je co nejméně stresu (to se lehko řekne), zdravý životní styl, pohyb a rozumná míra pobytu na sluníčku.

Pomoci si můžete ale i jinak - návštěvou pražské BcD Clinic: kliniky estetické, žilní a miniinvazivní plastické chirurgie. Je mnoho způsobů, jak si po čtyřicítce udržet své krásné já.

TIP 1 - Omlazení pleti laserem

Laserové omlazení pleti je vhodné pro oblast obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Jde o velmi pohodlný zákrok, kdy se působením vysokého tepla zpevňuje pokožka ve středních vrstvách, což má vliv jednak na stahování pórů, vypnutí pleti, zjemnění drobných vrásek na povrchu a zahuštění kolagenu v podkoží. Protože je po zákroku jen lehké zarůživění pleti, říká se mu také „zákrok polední“, prostě si ho dopřejete místo oběda.

TIP 2 - Mezoterapie

Mikrojehličková mezoterapie vyživuje pokožku koktejlem účinných látek a dokáže vypnout kůži, vyrovnat povrchové vrásky a navrací mladistvý vzhled. Speciální hydratační, výživné a regenerační roztoky se pomocí velmi tenké jehličky aplikují přímo pod svrchní vrstvy pokožky obličeje, krku nebo dekoltu.

jak o sebe pecovt 1

TIP 3 - Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou

Odstranění vrásek pomocí aplikace kyseliny hyaluronové přímo pod vrásku je bezpečnou a přirozenou cestou odstranění vrásek na čele, nad horním rtem, kolem očí i kolem úst. Výplně kyselinou hyaluronovou si poradí i s kruhy pod očima, zpevní kontury rtů, dodají objem propadlým tvářím nebo pozvednou povislé koutky.

TIP 4 - Chemický peeling

Chemický peeling je účinnou metodou omlazení a regenerace pokožky v oblasti obličeje a dekoltu. Je vhodný hlavně na pleť silnější a více mastnou. Povrchový, střední nebo hluboký peeling pomáhá odstranit povrchní rohové buňky, stahuje póry, vypíná pokožku a zmírňuje pigmentaci.

TIP 5 - Plazmalifting

Plazmalifting neboli plazmaterapie zpomaluje stárnutí pokožky a přirozenou cestou pomáhá s jejím omlazením. Při plazmaterapii se využívá aplikace vaší vlastní plazmy, která aktivuje kožní buňky. Výsledkem je přirozený liftingový efekt, zpevnění a regenerace pokožky a zvýšení její odolnosti..

TIP 6 - Modelace rtů kyselinou hyaluronovou

Výplně rtů jsou skvělé v případě, kdy máte rty velmi tenké, asymetrické nebo když se nad horním rtem začínají objevovat drobné vrásky. Modelace a zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je velmi přirozené a efekt je viditelný okamžitě.

jak o sebe pecovt 2

TIP 7 - Vlasová terapie

Řídnutí, zjemnění a vypadávání vlasů bývá s přibývajícím věkem čím dál větší problém. zvláště po létě začnou vlasy unavené sluncem ve vyšším množství vypadávat. Vlasová mezoterapie je cílený zákrok, při kterém se aplikují aktivní látky podporující revitalizaci vlasových cibulek. Vlasy jsou zhoustnou, jsou silnější a méně vypadávají.

Spojte klasickou péči o tělo se zákroky moderní estetické medicíny a užijte si mladistvý vzhled i ve chvíli, kdy jste oslavili čtyřicítku. Cítit se krásně můžete v každém věku.

Mohlo by Vás zajímat:

Sexy rty jako má Angelina Jolie můžete mít také

Odstranění chloupků pomocí laserové nebo IPL depilace?

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.