Bydlení

Minimalistické páčkové vypínače v retro stylu jsou opět v módě

Všimli jste si, že v posledních letech je trendy propojovat moderní a retro prvky?

Lepené vinylové podlahy Conceptline se hodí do bytu i komerčních prostor

Hledáte podlahu, která bude odolná, vhodná do celého interiéru, bude možné ji položit na podlahové vytápění a ještě bude velice příjemná na došlap? Pak zvolte lepenou vinylovou podlahu Conceptline.

Jak vybrat vhodný ohřívač vody

Výběrem vhodného typu ohřívače vody si ušetříte starosti. Ohřívač vody budete totiž používat řadu let a vhodná varianta vám uspoří i náklady. Víte, na co se zákazníci nejčastěji ptají?

Vybíráme kvalitní stůl z masivu

Ať už rekonstruujete Váš starý byt, nebo třeba stavíte úplně nový dům, zajisté už navrhuje, jak budou Vaše pokoje vypadat a s láskou vybíráte nábytek. Pro celkový vzhled je samozřejmě velmi důležitý každý detail, ale některé prvky domácnosti jsou výraznější a je na ně kladen ještě větší důraz.

Interiér s tmavou vinylovou podlahou? A proč ne!

Setkat se s opravdu tmavou vinylovou podlahou je v interiérech poměrně vzácnost. Přitom není čeho se bát. Tmavší odstín vinylové krytiny je zajímavý a interiér může vypadat úplně jinak, než by vypadal se světlým vinylem.

Nemáte čas na údržbu zahrady? Najměte si odborníky!

Údržba zahrad je velká dřina, to ví každý, kdo nějakou vlastní. Když vám plný diář nedovoluje se o zelené plochy starat, když nemáte dost sil nebo si zkrátka s něčím nevíte rady, je lepší pozvat si na péči o zahradu odborníky.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.