Rodina

Na co se musí žena připravit v průběhu druhého trimestru těhotenství?

První trimestr je zdárně překonán a nejhorší obavy ze samovolného potratu jsou pryč. Druhý trimestr se nese u žen ve znamení pohody, kterou ještě nekazí kila navíc ani nemotornost či zdravotní obtíže. Co tedy značí druhý trimestr těhotenství? Bezesporu rychlý růst plodu uvnitř ženina těla a co si budeme namlouvat, poměrně výrazný váhový přírůstek, který ale stále nebrání v tom…

Kde koupit vtipný dárek pro maminku? Poradíme vám!

Tipů na dárky pro maminku jste možná zahlédli už několik, ale žádný vám nepřipadá vtipný? Chcete maminku rozesmát a darovat ji dárek přesně podle jejího gusta? Máme pro vás tip, který se vám zaručeně zalíbí!

Usínáček myHummy pro klidný spánek miminek

Některá miminka už od narození spí dobře, jiná se však často budí a jsou v noci neklidná. Patří mezi ně i vaše miminko? Nezoufejte, poradíme vám, jak na tento problém, se kterým se potýká řada rodičů, vyzrát.

Odpadkové koše lze jednoduše skrýt

Plánujete krásnou moderní kuchyň, ale vaše představy narušují odpadkové koše? Není se co divit, protože pro většinu lidí už je naprosto nezbytné doma odpady třídit, takže těch košů potřebují hned několik.

Jarní práce na zahradě? Ano, ale jen ve správném pracovním oděvu

Jaro je v plném proudu. Hola hola, jarní zahrada vás volá a ptá se, jestli jste připraveni se vrhnout na nezbytné jarní práce. Abyste mohli vaší zahradě odpovědět, že už běžíte, jen co se obléknete, měli byste mít po ruce pracovní oděvy vhodné na zahradu. V našem článku vám připomeneme, jaké pracovní oděvy a obuv by se vám mohly hodit…

Jaké jsou výhody myček nádobí Miele? Budete překvapeni!

Věděli jste, že první motorem poháněná myčka nádobí byla představena v Americe v roce 1886 a byla vynalezena Josephine Cochranovou? Od té doby usnadňuje práci lidem napříč celým světem.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.