Krása a móda

Dětské látky můžete využít mnoha způsoby. Máme pro vás několik zajímavých tipů

Máte doma roztomilé dětské látky nebo uvažujete nad jejich pořízením? Přemýšlíte nad tím, co by se z nich vlastně dalo vytvořit? Využití dětských látek je široké a určitě se nemusíte omezovat jen na dětský pokojíček.

Není second hand jako second hand

Obchody s oblečením z druhé ruky se u nás objevily už před více než třiceti lety. Doby, kdy byly second handy na každém rohu, jsou už sice pryč, ale i dnes existují kvalitní obchody s tímto sortimentem.

Odstranění chloupků pomocí laserové nebo IPL depilace?

Víte, že až 70 % žen v Evropě si nějakým způsobem odstraňuje chloupky? Jejich trvalé odstranění by jistě uvítala řada z nich. K tomu, aby byla pokožka bez chloupků, lze využít zákroky moderní estetické medicíny. Cestou k pokožce bez chloupků může být laserová nebo IPL depilace.

Vyzkoušejte relaxační koupel s CBD! Vaše tělo vám poděkuje

Napuštěná vana plná horké vody a pěny představuje pro mnohé z nás jeden z nejlepších způsobů odpočinku. Teplá voda v nás navodí pocit pohody a spokojenosti. Z člověka tak rázem spadne stres a starosti nahromaděné za celý den, vypustí jakékoliv myšlenky a jen si užívá daný moment.

Jak si udržet kondici i doma

Chcete si udržet svoji fyzičku, ale chybí vám dostatek času na návštěvu fitness centra? To vůbec nevadí, neboť si takové malé centrum můžete vytvořit i v domácím prostředí. Jeho výhodou je cvičení vždy, když se vám to bude hodit.

Kolekce oblečení PUMA Pretty Pink je drzá a nespoutaná

Globální sportovní značka PUMA vydává zcela novou dámskou kolekci Pretty Pink plnou růžové barvy. Lesklé barvy, výrazné vzory a duhové detaily jsou hlavními složkami nové drzé kolekce PUMA.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.