Krása a móda

Sexy rty jako má Angelina Jolie můžete mít také

Naše rty jsou společně s očima to, čeho si na nás ostatní všímají nejvíce. Zejména ženy by si přály, aby jejich rty byly krásné a působily co nejvíce sexy. Věděli jste, že každé rty jsou jedinečné a pokud nejste s jejich tvarem spokojeni, můžete si ho nechat upravit?

Jarní kolekce luxusního povlečení Bauer 2022 na vás dýchne středomořskou atmosférou

Připadat si jako na dovolené v hotelu v některé ze středomořských destinací můžete díky nové jarní kolekci luxusního bavlněného povlečení značky Bauer. Decentní barvy a příjemné materiály rozehrají ve vaší ložnici dokonalou symfonii.

Dětské látky můžete využít mnoha způsoby. Máme pro vás několik zajímavých tipů

Máte doma roztomilé dětské látky nebo uvažujete nad jejich pořízením? Přemýšlíte nad tím, co by se z nich vlastně dalo vytvořit? Využití dětských látek je široké a určitě se nemusíte omezovat jen na dětský pokojíček.

Není second hand jako second hand

Obchody s oblečením z druhé ruky se u nás objevily už před více než třiceti lety. Doby, kdy byly second handy na každém rohu, jsou už sice pryč, ale i dnes existují kvalitní obchody s tímto sortimentem.

Odstranění chloupků pomocí laserové nebo IPL depilace?

Víte, že až 70 % žen v Evropě si nějakým způsobem odstraňuje chloupky? Jejich trvalé odstranění by jistě uvítala řada z nich. K tomu, aby byla pokožka bez chloupků, lze využít zákroky moderní estetické medicíny. Cestou k pokožce bez chloupků může být laserová nebo IPL depilace.

Vyzkoušejte relaxační koupel s CBD! Vaše tělo vám poděkuje

Napuštěná vana plná horké vody a pěny představuje pro mnohé z nás jeden z nejlepších způsobů odpočinku. Teplá voda v nás navodí pocit pohody a spokojenosti. Z člověka tak rázem spadne stres a starosti nahromaděné za celý den, vypustí jakékoliv myšlenky a jen si užívá daný moment.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.