TOP 5 nejlepších vánočních LED dekorací pro rok 2017

Hledáte něco krásného a dokonalého, co vykouzlí úsměv na vaší tváři a potěší oko každého, kdo k vám přijde na návštěvu?

Nevíte, jaké vánoční světelné dekorace by bylo vhodné zakoupit a tím doladit celkovou sváteční atmosféru vašeho obydlí? Inspirujte se našim článkem a nechte si poradit, jaké světelné dekorace můžete pořídit.

Bez vánočních led dekorací a osvětlení by to nebyly ty pravé Vánoce. Už dávno jsme si všichni zvykli, že se rok co rok snažíme vyladit sváteční výzdobu na úplné maximum a dáváme si záležet, aby to bylo vždy stylové, elegantní a zároveň i trochu divoké a nevšední. Dokázat vhodně sladit všechny světelné dekorace tak, aby toho byl dostatek, hezky to vypadalo a přitom to nebylo přeplácané je umění a kolikrát stačí i jedna dekorace nad plán a už to není ono.

Snažili jsme se pro vás vybrat 5 nejlepších a zároveň i velmi krásných vánočních světelných dekorací, které se hodí do každého interiéru či exteriéru a vhodně doplní osvětlení, které už jste si pořídili předtím. Každému se líbí něco jiného, ale určitě vás něco zaujme natolik, že to začleníte k ostatním dekoracím.

Dekorativní LED stromy

Bydlíte v bytě bez balkonu či v domě bez pořádné zahrádky? Pro takové případy můžete na trhu narazit na úchvatné a opravdu skvostně svítící LED stromy, které jsou přímo dokonalou vánoční dekorací pro jakoukoliv domácnost.

Vysoké stromečky

Na internetu jsou k vidění stromy s květy, které jsou ve štíhlejším provedení o výšce 150 centimetrů. Takový stromek patří mezi dekorativní LED osvětlení a disponuje LED diodami, kterých v tomto případě napočítáte dohromady 200. Strom je vhodný pro venkovní i vnitřní použití, a když jej rozsvítíte, vypadá opravdu velmi luxusně. Dá se s ním svítit nejen večer, ale klidně i celý den.

Nízké stromečky

Další stromky, které můžete pořídit, jsou o něco košatější, ale zase jsou jen 45 centimetrů vysoké, což je skvělé, pokud sháníte vhodnou vánoční dekoraci třeba na okno nebo krbovou římsu. K dostání jsou malé stromečky vybavené 48 nebo 64 LED diodami o velmi vysoké svítivosti. Každá LED dioda představuje jeden květ.

Dekorativní Vrba

Jestli chcete opravdu luxusní strom, který je přímo skvostem mezi vánočními světelnými dekoracemi, pak je pro vás tou pravou světelnou dekorací Vrba, která je vysoká 135 cm a disponuje celkem 320 LED diodami. Použít se dá venku, kde může být vhodným doplňkem třeba na terasu, případně jako náhradní vánoční strom na balkon. Klidně jí ale můžete postavit i ve vnitřních prostorách a osvítit tak například obývák.

Bez ohledu na to, jestli zvolíte vysoké nebo menší stromky, vánoční atmosféra je zaručena obojím. Navíc je to dokonalé intimní osvětlení, pokud se rozhodnete uspořádat štědrovečerní večeři v rodinném kruhu a nechcete používat klasické svíčky, ale přesto chcete intimitu.

TIP: Originálním způsobem, jak ozdobit svůj dům je laserové vánoční osvětlení.

Vánoční LED světelná síť

Vlastníte spolu s domem velkou nebo i malou zahradu a v ní nějaký pěkný strom? Bez ohledu na to, jestli je to jehličnan, nebo listnáč, který je na Vánoce holý jako dětský zadeček, využít můžete každý. Světelná síť je přímo dokonalá vánoční dekorace, protože oživí v podstatě cokoliv a strom, na který jí použijete, bude naprosto úchvatně osvětlený.

Pomocí stahovacích pásků a vázacího drátu stačí síť připevnit k jednotlivým větvím a máte vystaráno. Pokud je strom hodně košatý, můžete použít i dvě sítě najednou, aby byl opravdu bohatě osvícen.

Kam všude ještě můžete světelnou síť umístit?

  • Natáhněte jí na živý plot a vázacím drátem upevněte.
  • Přichyťte síť pomocí hromosvodových svorek SS pod okraj střechy a natáhněte až dolů k zemi, čímž osvítíte celou stěnu domu (takhle to můžete udělat kolem celého domu).
  • Máte na zahradě záhony, které jsou přes zimu holé? Připevněte do nich několik delších tyček a natáhněte světelnou síť kolem záhonů.
  • Ozdobte různé keře a túje.
  • Pokryjte sítí altánek, zahradní domek, garáž nebo jen kůlnu.

Holografická 3D lucerna

Tato vánoční dekorace s holografickým 3D efektem patří k velmi nevšedním a zajímavým produktům, které se na našem trhu vyskytují. O efekt 3D se postarají speciální plastové desky, díky kterým bude z lucerny okouzlena každá návštěva i vaši blízcí.

Výhodou je, že se dá lucerna postavit na jakékoliv místo, ať už uvnitř nebo venku, protože nemá žádný napájecí kabel. K napájení vám stačí tři AA baterie a klidně si můžete vzít lucernu na zahradu nebo jí umístit na balkon, okenní parapet, římsu nad krbem, případně jí i zavěsit, protože na horní straně najdete i očko.

Vánoční krajina

Tento typ světelné dekorace sice upotřebíte pouze ve vnitřních prostorách, ale díky své roztomilosti a jednoduchosti vám to vynahradí. Dvojitý rám s LED diodami, kterých je sice jen deset, ale i tak dostatečně osvětlují kamkoliv se dekorace postaví. Perfektně ladí s umělým vánočním stromkem, ale dá se postavit i na okno nebo na nábytek, ať už na komodu nebo poličku. Na škodu není ani, když jí zavěsíte jako obrázek.

Oblouk krajiny byl vyroben z překližky a spolu s LED diodami je připevněn k podstavci, který v sobě má ukrytý prostor pro vložení dvou AA baterií a také na něm najdete spínač. Pokud by se vám vánoční krajina nikam nehodila, můžete jí klidně někomu věnovat jako dárek, jistě ho to potěší více, než další pár ponožek, který pro dotyčného chystáte rok co rok.

Vánoční LED světelná koule

Možná vás překvapí, že jsem vybrala právě tuto jednoduchou dekoraci, ale díky světlu, které tato koule vyzařuje, si místo v TOP 5 rozhodně zaslouží. Chcete-li navodit tu pravou vánoční atmosféru, pak je tahle koule skvělým kandidátem. Perfektně doplní ostatní osvětlení, když budete pořádat nějakou vánoční párty.

Vánoční koule můžete rozvěsit po celé místnosti, klidně i na lustr, nebo jen na očka ze stropu. Díky LED diodám, kterých na sobě taková koule má celkem 100 je to přímo dokonalý světelný doplněk. Dá se klidně použít i jako noční světýlko pro vaše ratolesti do dětského pokojíku.

Vánočních světelných dekorací je na trhu nepřeberné množství. Mrkněte na video zde, kde jsou některé tyto dekorace přímo v akci.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.