Vackov: Ideální místo k bydlení na Praze 3

Zvažujete koupi bytu v Praze, ale nemůžete se rozhodnout pro tu správnou lokalitu? Co takhle Vackov? Kde leží, jaké nabízí možnosti k bydlení a proč se do něj stěhuje stále více lidí?

Kde leží pražský Vackov?

Východní část Žižkova, jež se nachází severovýchodně od bývalého nákladového nádraží a z jedné strany je ohraničena parkem Židovské pece, se nazývá Vackov. Byla tak pojmenována na počest architekta Josefa Vacka, jenž se zasloužil o to, že v této části Prahy 3 vznikly první domy pro dělníky a také školy. V současné době Vackov vzkvétá a po pořízení bytu na Praze 3 touží stále více lidí.

Byty Na Vackově nabídnou spoustu nových bytů k nastěhování

Aby byla poptávka po bytech na Vackově uspokojena, vzniká zde aktuálně 232 nových bytů, přičemž více jak polovina z nich stále čeká na své majitele. Jedná se o Byty Na Vackově, které se budou nacházet ve 4 moderních domech, a jejich součástí bude také 158 garážových stání. Kolaudace je naplánována na rok 2024, ale prodej bytů byl již zahájen.

vackov idelani misto k bydleni 1

Proč vyzkoušet bydlení na Praze 3

Jaká lákadla bydlení na Vackově nabízí? Jedná se o klidnou lokalitu se špičkovou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do centra. Kdykoliv zatoužíte po blízkosti přírody, můžete zajít do nedalekého parku Židovské pece. Rčení, že nemůžete mít vše, tudíž v tomto případě rozhodně neplatí. Jak se totiž ukazuje, pražský Vackov je místem, kde se může váš sen o bydlení v příjemném prostředí velkoměsta změnit ve skutečnost.

vackov idelani misto k bydleni 2

Je-li Praha 3 na seznamu lokalit, v nichž se díváte po volných bytech, prohlédněte si vizualizaci projektu Byty Na Vackově a nenechte si ujít skvělou příležitost. Bydlení nedaleko centra v novostavbě, ale současně v klidné lokalitě, to je splněný sen.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.