prsten prsten

Ženy a šperky - nerozlučná dvojka

Již z nadpisu je patrné, že většina žen má ke šperkům velmi kladný vztah. Zdobíme svá těla nejrůznějšími šperky již od dávných dob, a v budoucnu tomu rozhodně nebude jinak. Zlaté šperky ukazují jisté společenské postavení a vytříbený vkus každé z nás.

 Některé ženy chtějí jít s dobou a sledují nejnovější módní výstřelky a trendy. Při koupi nového šperku by jste se v něm především měla cítit přirozeně. Dbejte proto na svůj osobitý styl a řiďte se hlavně svým pocitem.

Neutrální barvy

Dáváte přednost jednoduchosti a na výrazné šperky si příliš nepotrpíte? Jak se říká v jednoduchosti je krása, a navíc jemné neutrální šperky zkombinujete snad s jakýmkoliv oblečením. Světlé barvy jsou navíc symbolem nevinnosti a jemné krásy, proto se také výborně hodí pro dívčí šperky.

Čiré bílé kameny, čili zirkony, křišťály a diamanty se dají použít u jakéhokoliv zlata. Náušnice z bílého zlata s krásným kovovým leskem osazené čirým kamenem, jsou velmi decentní a vhodné pro každý den. Jsou-li náušnice osazeny brilianty nebo např. hlavním zirkonem a několika menšími, takové náušnice můžete použít i do společnosti. 

Další kameny vhodné pro dívčí šperky i pro jemné a elegantní ženy, jsou růžové zirkony, světlemodré akvamaríny, fialové ametysty ve světlejších odstínech a v neposlední řadě také úžasné bílé opály. Zlaté náušnice s opály ze žlutého zlata neskutečně vyniknou na jakékoliv ženě.

Opálové šperky jsou sami o sobě nádherným pokladem, který by si měla dopřát každá z nás. Bílé i jinak zbarvené opály se vsazují do zlatých prstenů, náramků i náhrdelníků. Díky tzv. opalizací bude váš zlatý šperk neskutečně zářit již na dálku.

Syté barvy

Pro společenské události se výrazné barevné drahokamy přímo nabízí. Samotný tvar a velikost šperků už může být větší než je zvykem pro běžné nošení. Šperk by měl být hlavní dominantou na vašem těle. Snažte se barvu šperku sladit s večerními šaty, aby váš výsledný vzhled nepůsobil lacině. Zlaté náhrdelníky s drahokamy jsou pro tyto příležitosti výbornou volbou.

Máte ráda barvy a výrazné šperky, a díky vašemu stylu je můžete nosit každý den? Potom máte vyhráno. Existuje velké množství šperků s drahokamy v nejrůznějších barvách. Vsaďte na svou oblíbenou barvu a oblečení se snažte vkusně sladit.

Výsledný efekt

Patříte-li k lidem, kteří znají perfektně svůj styl, a víte co vám dokonale padne, nemusíte se ničeho obávat. Jste-li nerozhodná a k výběru nového šperku potřebujete trošičku tzv. popostrčit? Také nezoufejte, stačí zajít do nejbližšího zlatnictví a nový šperk si vyzkoušet. Každý seriózní a zkušený zlatník vám rád poradí ohledně koupi šperku, který vám výborně padne.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.