Medové a voskové dárky

Určitě občas nevíte, jaký dárek vybrat pro někoho z rodiny či z přátel. Nebo potřebujete drobnosti pro kolegy v práci, třeba když odcházíte jinam. Proč v takové chvíli nesáhnout po dárku přímo medovém?

Ať už sháníte dárek k Vánocům, narozeninám, ke Dni matek, k Valentýnu, nebo prostě jen tak, zkuste se inspirovat na medovém webu. Najdete tam drobnosti za pár korun, jako třeba drobné figurky, nebo vánoční ozdoby z včelího vosku.

Jedním z nejskvělejších dárků je vždycky něco dobrého na zub. Takovým dárkem může být buď samostatné balení, nebo celá sada speciálních medů, které se hodí skvěle k masu. Najdete tam med s klasickým i medvědím česnekem, uzenou paprikou, hořčicí, zeleným pepřem, wasabi nebo chilli. Další sady obsahují kombinace medu s dalšími přísadami, jako je koření (zázvor, skořice, kurkuma), nebo různými plody a ovocem (jahody, maliny, rakytník, ostružiny, šípky, brusinky, borůvky, višně, rybíz, černý jeřáb, dračí ovoce, mandarinka, meruňka a další druhy ovoce), bylinami (máta, meduňka, heřmánek) či dalšími přísadami pro zdraví (echinacea) nebo na chuť (nugát). Ochucené medy se prodávají po jednom také v dárkové krabičce z papíru. Další variantou je krabička s ochuceným medem či medy a svíčkou z včelího vosku. Jako svatební dar může sloužit speciální svatební odnoska s medy v několika variantách.

Zcela samostatnou kategorií jsou svíčky, odlívané i stáčené z plátů včelího vosku v nejrůznějších barvách a tvarech, samostatně i v dárkovém balení jako sada. Jedním z takových dárků je také bonboniéra, po které neztloustnete. Krabička ve tvaru včelí plástve je naplněna svíčkami 12 svíčkami ve tvaru růžových poupat odlitých z včelího vosku. Krásným dárkem jsou také obří svíčky odlité do kovové krabičky se třemi knoty, nebo k Valentýnu třeba srdíčkový svícen a sada svíček ve tvaru srdce.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.