Trendy účesy 2017

Pro tento rok frčí účesy, které jsou spojovány s nadýchanými a vlnitými vlasy. Co se týče rozpuštěných vlasů, je postup velmi jednoduchý. Do čerstvě umytých, ale již vysušených vlasů naneste pěnové tužidlo a natočte je kulmou. Váš účes získá na objemu, zvláště poté, když je stupňovitě sestříhán. Některé prameny vlasů nechte ležérně spadnout do obličeje, budete jednoznačně okouzlující.

Další možností je vlasy přehnout přes narovnávací žehličku. Můžete si tak vytvořit jemnější, ale i ostřejší vlny, záleží na vás. Mimo rozevlátých vlásků jsou však v kurzu také copy a vysoce vyčesané i klasické ohony. Je to snazší, než jste si myslela? Zřejmě ano, ale v jednoduchosti je krása. Základem a předpokladem úspěchu jsou lesklé a zdravé vlasy. Na mastných vlasech vám účes nevynikne, naopak bude zplihlý. A lupy? Ty jsou přece odpudivé.

I ze super jemných vlásků lze tvořit, nebojte se

Ne všechny máme to štěstí, že jsme majitelkami silných a hustých vlasů. Nicméně rok 2017 přináší styling pro všechny.

Vysoko vyčesaný a hladký ohon stočen do drdolu

Udělejte si culík a stočte ho nahoře do roztomilého drdůlku - ten sluší všem ženám bez rozdílu. Navíc opticky protáhne váš obličej, což je ideální verzí hlavně pro ženy s baculatějším tvarem obličeje. Fixace už stačí pak pouze sponkami nebo pinetkami, které elegantně schováte do účesu.

Copatá krása

Nic složitého, přesto efektivního. Jak na to? Vlasy si rozdělte pěšinkou a od čela a spánků spleťte směrem dozadu do dvou malých copánků. Ty pak svažte s ostatními vlasy do nízkého culíku.

Klasický ohon ozvláštněn tupírováním

Vlasy na vrcholu hlavy oddělte pěšinkou uprostřed (cca 2-3 cm), zbytek sčešte dozadu a ohon natupírujte. Po obou stranách vytáhněte vpředu pramínek, zjemní to váš výraz.

Trendy je současně i mokrý look. Do vlasů tak můžete vetřít trochu vlasového třpytivého gelu. Jinak k barvě vlasů. Jsou trendy spíše teplé odstíny, ledové blond dejte zase na čas sbohem. Odstíny dozlatova jsou top. Pokud jste nikdy nezvažovala být blondýnkou, je na čase to zvážit.  

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.