Jaké jsou výhody myček nádobí Miele? Budete překvapeni!

Věděli jste, že první motorem poháněná myčka nádobí byla představena v Americe v roce 1886 a byla vynalezena Josephine Cochranovou? Od té doby usnadňuje práci lidem napříč celým světem.

Současné myčky vynikají moderními technologiemi, díky kterým je mytí nádobí jednodušší a příjemnější než kdy dříve. Inovativní myčky nabízí i německý výrobce Miele. Proč zvolit myčku právě této značky?

Vyberte si kvalitní myčku na ETD ELEKTRO Trhové Dušníky

ETD ELEKTRO Trhové Dušníky je rodinná firma, která nabízí elektrospotřebiče už od roku 1995. Kvalitní spotřebiče můžete zakoupit v kamenné prodejně nebo také na e-shopu firmy. Mezi vlajkové produkty firmy patří elektrospotřebiče světoznámé německé značky Miele, která vyrábí i vysoce kvalitní myčky nádobí s inovativními technologiemi.

Výhody myček nádobí značky Miele

Jak už jsme nastínili výše, myčky nádobí Miele vynikají svými nejmodernějšími technologiemi, díky kterým slibují komfortní obsluhu, rychlé umytí nádobí, důkladné usušení nádobí i nízkou hlučnost. Velkou výhodou značky Miele je také skutečnost, že na rozdíl od ostatních výrobců vyvíjí také vlastní prací, mycí i ošetřující prostředky vyrobené na míru spotřebičům Miele. Myčky Miele šetří vodu i energii, nabízí první automatické dávkování na světě a také možnost ovládat myčku prostřednictvím mobilní aplikace. Miele také jako jediný výrobce domácích spotřebičů testuje své výrobky na životnost 20 let.

TIP1: Miele G 5210 SC Active Plus

Proč si pořídit myčku Miele G 5210 SC Active Plus? Volně stojící myčka nádobí přináší díky sušení AutoOpen optimální výsledky sušení a dosahuje nejlepších výsledků při mytí nádobí za méně než hodinu. Tato myčka vyniká také inovativním designem, flexibilním a bezpečným uložením nádobí i úsporou energie.

jake jsou vyhody mycek nadobi miele 1

TIP2: Miele G 7365 SCVi XXL AutoDos

Plně vestavná myčka nádobí Miele G 7365 SCVi XXL AutoDos je vyhledávaná díky automatickému dávkování mycího prostředku AutoDos s integrovaným PowerDiskem. Tato kvalitní myčka s inovativním designem šetří energii, nabízí maximální komfort při obsluze, vyniká praktickým košovým uspořádáním, širokou nabídkou mycích programů a v neposlední řadě velmi nízkou hlučností již od 41 dB.

jake jsou vyhody mycek nadobi miele 2

A jaké další elektrospotřebiče značky Miele by neměly uniknout vaší pozornosti? O tom více zde

Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.