Tisk a vazbu diplomových prací nechte na profesionálech

Diplomová práce je jedna z posledních překážek k vysněnému titulu. Student v závěrečné práci prokáže, že rozumí svému oboru a že si umí vše správně naplánovat. Důležité je nechat si několik dní rezervu na kvalitní tisk a vazbu diplomové práce. Pouze s formálně správně zpracovanou diplomovou prací vás pustí k obhajobě.


Naplánujte si cestu k úspěchu. S kvalitní přípravou se píše snáze

Napsat odbornou práci zabere opravdu hodně času. Kolikrát už jenom vybrat téma dá pořádně zabrat. Přitom to je teprve začátek. Potom začnete hledat odbornou literaturu. Konzultovat s vedoucím diplomové práce. Do toho musíte stíhat vlastní výzkum a hromadu dalších věcí okolo.

Proto se vyplatí udělat si plán, jak budete postupovat, abyste všechno v pohodě stihli a nemuseli tak být ve stresu. Starší kamarádi vám určitě s chutí řeknou veselou historku, jak někdo z ročníku nestíhal a musel řešit tisk a vazbu diplomové práce na poslední chvíli.

Pokud nechcete být hlavní postavou podobného příběhu, radši si vše poctivě naplánujte.

Na co nezapomenout?

   ● časové rozvržení jednotlivých kroků
   ● obstarání odborné literatury z vědecké knihovny
   ● tvorba rešerší, výzkumů, dotazníků atd.
   ● samotné psaní závěrečné diplomové práce
   ● správné formátování (citace, nadpisy, členění textu, stránkování, úvodní stránka atd.)
   ● tisk a vazba diplomové práce
   ● odevzdání práce

Další užitečné rady a tipy pro plánování a psaní diplomových prací naleznete v našem článku zde. Nyní ale již k samotné vazbě a tisku.

tisk a vazba diplomovych praci 1

Tisknout diplomovou práci doma se nevyplácí

Ve snaze ušetřit, se někteří studenti rozhodnou, že si závěrečnou práci vytisknou doma. Slavnostně zmáčknou na ikonku TISK a potom se nestačí divit. Z tiskárny se začnou hrnout potištěné papíry, na kterých ale není ten úhledně naformátovaný text z obrazovky počítače. Pokud totiž tisknete přímo z Wordu, poměrně často se stává, že se vám rozpadne stránkování, nadpisy, poznámky pod čarou a další prvky.

Tisk na domácí tiskárně navíc není kvalitní. Barvy se často rozpíjí a nejsou moc výrazné. A když si spočítáte cenu papíru a barvy, zjistíte, že ani neušetříte.

Nehledě na to, že vazbu diplomové práce doma nezvládnete, takže budete muset nakonec stejně vyrazit do copycentra.

Pěkné desky s logem školy. Tisk a vazba diplomové práce v copycentru má řadu výhod

Závěrečná práce je vaše vizitka, takže se určitě vyplatí navštívit profesionální copycentrum, kde mají s tiskem a vazbou diplomových prací bohaté zkušenosti. Pokud svěříte tisk diplomové práce firmě Tomados, rozhodně nešlápnete vedle. Více o

   ● máte zaručenou kvalitu tisku
   ● zůstane zachováno formátování
   ● tisk a vazba diplomové práce proběhne najednou
   ● podle potřeby můžete využít černobílý i barevný tisk
   ● máte možnost tisknout různé formáty (A5 až SRA)
   ● vyberete si potřebnou gramáž papíru
   ● tisk diplomové práce může být jednostranný nebo oboustranný
   ● texty, fotografie atd. si v copycentru můžete nechat rovnou zalaminovat
   ● vyberete si typ, barvu i potisk desek
   ● můžete si vybrat rozmanité typy vazeb
   ● pokud potřebujete do práce něco přidat, je možné vazbu rozešít
   ● přímo v copycentru si můžete diplomovou práci také nechat vypálit na CD
   ● vše můžete vyřídit on-line a hotovou diplomku si nechat poslat na dobírku k vám domů

Standardně si v copycentru poradí s vazbou a tiskem diplomové práce do 2 pracovních dnů. Pokud nestíháte, také to není problém. Stačí si trochu připlatit za expresní dodání a do 2 hodin bude vaše diplomka hotová.

Společnost Tomados nenabízí pouze tisk a vazbu dokumentů, ale již od roku 1992 se zabývá také servisem a pronájmem tiskáren, skenerů, kopírek a multifunkcí. Věděli jste, že samotný pronájem tiskárny vám může ušetřit až 50 % nákladů na tisk oproti koupi běžné tiskárny? Že ne? Tak si spočítejte svou možnou úsporu na webu tiskarnachytre.cz.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.