Odpadkové koše lze jednoduše skrýt

Plánujete krásnou moderní kuchyň, ale vaše představy narušují odpadkové koše? Není se co divit, protože pro většinu lidí už je naprosto nezbytné doma odpady třídit, takže těch košů potřebují hned několik.

Málokdo chce mít v kuchyní malé stanoviště „popelnic“. Jednoduchým řešením je skrýt odpadkové koše přímo do kuchyňské linky. K tomu ale budete potřebovat skutečně kvalitní vestavné odpadkové koše. Stačí si vybrat jednu z variant.

Ten, kdo skutečně dbá na třídění odpadu, asi bude preferovat výsuvné vestavné odpadkové koše s několika různě velkými nádobami. Protože se prodávají v různých verzích, můžete si vybrat počet nádob a jejich velikost podle nejčastějšího odpadu, který doma produkujete. Můžete tak mít třeba jednu nádobu na směsný odpad, další na papír, sklo či plasty, případně menší na biologický odpad nebo baterie a další elektro odpad. Naplněné nádoby se dají vyjmout a vysypat samostatně, tedy bez ohledu na to, zda jsou plné všechny, nebo jen jedna z nich. Vysouvat lze buď v případě samostatné konstrukce jen vlastní odpadkový koš, případně se vysouvá celá skříňka v podobě kontejneru. Koše lze doplnit ještě o speciální organizační zásuvku.

odpadkove kose lze jednoduse skryt 1

Vestavné koše je možné je možné také umístit jinak. Jedná se o koše montované na dvířka kuchyňské linky. Buď se jedná o koše, které se vysunou s otevřením dvířek a vy pak do nich vyhodíte odpadky a zavřením dvířek skryjete také odpadkový koš. U jiného typu se s otevíráním dvířek linky automaticky otevře víko koše na odpadky. V obou případech je to jediný koš, takže se hodí na běžný komunální odpad. Když chcete třídit, musíte mít koše připevněny hned na několika dvířkách linky. Vestavné koše na dvířka mají jednu nádobu, která má podle typu koše objem 13 až 17,5 litru. V nabídce jsou v černé, bílé a šedé barvě, nebo s designem v podobě nerezu.

Vestavné koše nejen šetří doma místo, ale také umí rychle skrýt nepořádek. Rychle si na ně zvyknete.

Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.