Šperky a trendy Šperky a trendy

Nyní jsou trendy opozitní barvy

Jaké jsou nové trendy pro podzim a zimu? Aktuální sezóna má co nabídnout, nejen pokud jde o použité materiály a barvy, ale také druhy šperků. Klesající podzimní teploty bohužel donutí ženy i muže více se zahalovat a jejich oblíbené doplňky už nebudou tolik na očích jako v parném létě. Ale i na podzimní počasí se dá snadno vyzrát.

Nejnovější trendy nadcházející sezóny

Mezi nejnovější trendy nadcházející sezóny patří nošení náramků přes dlouhý rukáv huňatého svetru nebo přes rukavice. Těmto trendům podlehli i přední módní návrháři, kteří jej předvedli na přehlídkových molech. Je vidět, že se není nutné bát ani kombinace více šperků. Náramky si můžete vzít pro výraznější efekt třeba i dva. Je důležité, aby se vzájemně doplňovaly.

A co pánové a šperky

Na své si rozhodně přijdou i muži, kteří v chladnějších dnech unosí přes delší rukáv stylové hodinky. Například hodinky firmy DIC mají všechny nutné atributy k tomu, aby mohly být považovány za mimořádné. Jsou osazeny diamanty vysoké kvality a navíc je pohání kvalitní švýcarské strojky.

Brože a módní trendy

Kromě hodinek a ozdobných náramků jsou tredem také výrazné brože. Dříve se považovaly pouze za luxusní šperk vhodný jen na společenské akce, to však již dávno neplatí. Krásnou brož tedy zbytečně neschovávejte ve šperkovnici a raději ji připněte na klopu kabátu.

Barvy

Jedním ze základních aspektů každého šatníku jsou používané barvy. Podstatné je sladit šperky s celkovým outfitem, zejména pokud se jedná o drahé kameny. Trendy barvy pro letošní sezonu jsou odstíny modré. A to od temnější přes královskou až po blankytně modrou. Další barvou sezony je šedá a samozřejmě černá. Milovnice klasické elegance rozhodně neudělají chybu, pokud zvolí k modrým odstínům perly, neutrální outfity perfektně doplní černé kameny nebo čiré diamanty.

Opozitní barvy

Podzim a zima ale nehrají jen neutrálními a tmavými tóny, na módních molech jsme se mohli setkat i se zářivými barvami. Odvážnější ženy zařadí do svého šatníku hořčicovou, petrolejově zelenou. Není potřeba se bát ani korálové, fialové a taky pastelových barev. Doplnit extravagntní outfit můžete i o barevné šperky. Jen je potřebné znát přesná pravidla pro kombinaci berev. Perfektně k sobě ladí takzvané opozitní barvy. Klasickým příkladem je kombinace černé a bílé, avšak každá barva spektra má svůj protějšek. A z toho je pořeba při sestavování kombinací vycházet.

Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.